Hello There, Guest! Register



Thread Rating:
  • 11 Vote(s) - 4.73 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assetto Corsa Required App
Paths are correct.

do you use an antivirus other than windows defender?
Reply
(12-19-2017, 09:52 PM)simracingsystem Wrote:  Paths are correct.

do you use an antivirus other than windows defender?
yup - Bit defender - disabled everything - SRS now works.

problem fixed, well - is for me to sort out.

Thanks very much for your help, it's odd - nothing in the log indicates anything, and the whole of steam is whitelisted in the AV anyway - but it is certainly that,

Thanks again.
Reply
glad it worked out
Reply
[Attachment = 130] [attachment = 130] Szia! Ha nyitnom kell az srs-t, le kell fagyasztani egy játékot, megnyitni minden versenyt, és be kell fagyasztani, visszaadtam, de semmi sem változott, kárt, mert mindenféle lótusz volt, de nem kell bejelentkeznem most.Vannak elképzelései?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
Please delete the launcherdata folder on mydocs/assetto corsa


(02-06-2018, 08:18 PM)Gábor Farkas Wrote:  [Attachment = 130] [attachment = 130] Szia! Ha nyitnom kell az srs-t, le kell fagyasztani egy játékot, megnyitni minden versenyt, és be kell fagyasztani, visszaadtam, de semmi sem változott, kárt, mert mindenféle lótusz volt, de nem kell bejelentkeznem most.Vannak elképzelései?
Reply
(02-06-2018, 10:59 PM)simracingsystem Wrote:  Kérjük, törölje a launcherdata mappát a mydocs / assetto rosa-ban


(02-06-2018, 08:18 PM)Farkas Gábor Wrote:  [Attachment = 130] [attachment = 130] Szia! Ha nyitnom kell az srs-t, le kell fagyasztani egy játékot, megnyitni minden versenyt, és be kell fagyasztani, visszaadtam, de semmi sem változott, kárt, mert mindenféle lotus, de nem kell bejelentkezni most.Vannak elképzelései?

Már megpróbáltam ezt, és nem volt jó, de most, másodszor, rendben van! Köszönöm a segítséget.Wink
Reply
perhaps next time, it would be best to leave the translation in english as well Wink

Quote:talán legközelebb, akkor a legjobb, ha a fordítást angolul is el lehet hagyni
Reply
[quote pid='9155' dateline='1518028760']
talán legközelebb a simracingsystem , jobb lenne a fordítást angolul is elhagyniWink

Quote:talán legközelebb, akkor a legjobb, ha egy fordítást angolul el lehet hagyni

[/quote]

Big Grin Big Grin Big Grin
Reply
(02-07-2018, 06:47 PM)Gábor Farkas Wrote:  [quote pid='9155' dateline='1518028760']
talán legközelebb a simracingsystem , jobb lenne a fordítást angolul is elhagyniWink

Quote:talán legközelebb, akkor a legjobb, ha egy fordítást angolul el lehet hagyni

Big Grin Big Grin Big Grin
[/quote]

Sajnos csak nem működik! Regisztráltam egy másik névvel és azzal rendesen működik! Erre van e valakinek megoldása.Nem szeretnék 400 ratingot eldobni!?
Reply
I cannot get SRS to work within Content Manager. Do I have to point CM to SRS module? CM has a whole section (live) dedicated to RSR/SRS but ni easy way to connect. In my case, the panels for registering/joining et cet are non clickable and just green areas.
Thanks for your help
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)